close
Facebook Twitter Instagram

אודות

איכות, שירות, מצוינות ועמידה בלו"ז אינם סיסמא,
אלא הם הגלגלים שמניעים את חברתנו.

שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי SBC) בע"מ הינה חברה מובילה ומבוססת הפועלת למעלה מ-40 שנה. כל לקוח גדול כקטן הינו לקוח מועדף של החברה וזוכה ליחס אישי גם על ידי בעלי החברה.

house house

שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) בע"מ מתמחה בפרויקטים בביצוע וביזמות ובבניית שכונות מגורים, מבני תעשיה, בנייני משרדים, מבנים לשימור ובנייני יוקרה, בסטנדרט גבוה ומוקפד. החברה, שהחלה את פעילותה בשנות ה-30 של המאה הקודמת, נמצאת בבעלותו הפרטית של כמיל שגראוי, דור 13 בא"י, וכיום מונה את הדור השלישי של המשפחה.
בתחילת פעילותה, התמקדה החברה באזור הצפון בתחומי הבניה למגורים, למסחר ולתשתיות, ולאורך השנים נצבר ידע רב וניסיון מקצועי בנושאי בניית שכונות מגורים, מגדלי יוקרה ופרויקטים מסחריים, ויצר את המוניטין המצוין בו מתגאה החברה. איכות השירות, המצוינות המקצועית והעמידה בלוחות הזמנים הן אבני הדרך המובילות את החברה, הן כחברה והן כמשפחה. לכן כל לקוח הינו לקוח מועדף, הזוכה ליחס אישי מבעלי החברה ומנהליה.
החברה הינה בעלת סיווג מירבי ברשם הקבלנים ובמשרד השיכון והבינוי.

הלקוחות במרכז

חברת בנייה שגראוי רואה לנגד עיניה בראש ובראשונה את לקוחותיה, ודואגת למקמם תמיד במרכז. מרגע התכנון הפרויקט, החברה מייצרת עבורם את המוצר הפרקטי, הנוח והנכון ביותר. על בסיס הידע הרב שצברה החברה במרוצת השנים, היא משכילה לנתח את שוק המגורים באופן אופטימלי ומתכננת בחוכמה את הפרויקטים אותם היא מבצעת, על בסיס קהל היעד, רצונותיו ושאיפותיו – וזו ליבת המוצר שמציעה החברה, בהווה ובעתיד.

מקצועיות, מיומנות ובקרת איכות

החברה מקפידה על שלושה ערכים המובילים את מצוינותה המקצועית: הראשון, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה העומדים לרשות לקוחותיה הישירים ועבור החברות להן מבצעת החברה פרויקטים (דוגמת אפריקה ישראל ושיכון בינוי), בהם יועצים, מתכננים, אדריכלים, מתכנני נוף ומעצבי פנים, הנבחרים בקפידה ומהווים את הסיירת המובחרת של החברה. השני מתמקד בצוות עובדים מיומן, מסור ומקצועי הניצב מאחורי כל הבטחה ונכון לשרת את הלקוח 24/7 בכל שאלה או בעיה. הערך השלישי הינו בקרת איכות ומעורבות – החברה נמנתה עם החברות הראשונות בישראל שהטמיעו במערך בקרת האיכות תקן 9002 ISO – בכל אחד משלבי תכנון וביצוע הדירות. תקן זה מאפשר למנהלי החברה ובעליה לשלוט באופן אבסולוטי בכל שלב בתהליך, להצביע על בעיות ולפתור אותן באופן היעיל והמהיר ביותר.

תחומי התמחות

ביצוע – כחברת בניה וותיקה, בנתה החברה במהלך עשרות שנות פעילותה אלפי יח"ד בכל רחבי המדינה – כאשר לכולן מכנה משותף אחד, והוא חותמת האיכות של שגראוי SBC. יזמות – החברה מתמחה בייזום פרויקטים מסוגים שונים, בהם מגדלי יוקרה, בנייה רוויה, קוטג'ים ושכונות פרטיות. פרויקטים נבחרים בתחום זה כוללים את פרויקט אחד העם בחיפה – מגדל יוקרה 158 יח"ד ובניין לשימור, מגדלי סלקטד נצרת עילית – 98 יח"ד בדצמבר 2017, כרמי סלקטד כרמיאל – 42 יח"ד, סלקטד כליל החורש הר יונה נצרת עילית – בנייני בוטיק 30 יח"ד, שיווק קרקעות ביזמות כגון REEF SELECTED עתלית – 65 יח"ד ו-VIEW SELECTED כרמיאל – 56 יח"ד ובחיפה יקינטון – 78 יח"ד. שימור מבנים – בעשור האחרון זיהתה החברה דרישה לביצוע עבודות לשימור מבנים בעלי ערך היסטורי רב. כיום באמצעות חברת הבית " שגראוי – לייבוביץ'" גאה החברה להיות מהחלוצות והמובילות בתחום הדורש מיומנות מקצועית גבוהה, דיוק ויכולת ביצוע עבודה עם חומרים מיוחדים המותאמים לשימור. התחדשות עירונית – פעילות ענפה בתחומי ההתחדשות העירונית על כל רבדיה באמצעות שתי חברות: נוף כרמל – חברת בת המתמחה באיתור, ניהול וביצוע פרויקטי התחדשות עירונית בעיקר באזור חיפה והצפון. ברשותה כיום מספר פרויקטים בלוקיישנים נחשבים באזור הכרמל חיפה. אקו סיטי – שותפות בחברה המדורגת ראשונה במדד ההתחדשות העירונית של גלובס.נכון להיום מעורבת החברה בביצוע של 10 פרויקטים באזור תל אביב וגוש דן ולרשותה למעלה מ-40 פרויקטים בתהליכי תכנון מתקדמים.

היקפי פעילות כלכליים

advantages

0

בתחומי ההתחדשות העירונית והשימור
advantages

0

בתחום הביצוע
advantages

0

בתחום הייזום

פעילות למען הקהילה

green city
  • נושא הקיימות ואיכות הסביבה מוטמע הלכה למעשה בפרויקטים אותם אנו מתכננים ומבצעים ואנו מקפידים על בניה עפ"י הסטנדרטים ותו התקן של הבניה הירוקה.
  • פעילות בנושא איכות סביבה ובניה ירוקה.
  • פועלת רבות למען הקהילה, לרבות תרומות לעמותות ומוסדות ציבור במהלך כל ימות השנה.

חברות הקבוצה

שגראוי ליבוביץ

חברה קבלנית ויזמית המתמחה בפרויקטים בבניינים לשימור מחמיר ובבניית בנייני יוקרה עם מפרט אדריכלי וטכני גבוה. החברה בעלת ניסיון ביצועי בעשרות פרויקטים קבלניים

נוף כרמל

החברה עוסקת בהשבחות נכסים ובניהול וביצוע פרויקטים תוך שמירת זכויות הדיירים בכל שלבי הבניה ובשילוב אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים בתחום המקרקעין, משפטנים, שמאות, יזמות וניהול נכסים.

Selected

מותג הבנייה היוקרתי מקבוצת SBC. המותג מייצג ייזום פרויקטים מסוגים שונים, בהם מגדלי יוקרה, בנייה רוויה, קוטג'ים ושכונות פרטיות.

אקוסיטי

החברה המובילה התחדשות עירונית אקולוגית וביצוע פרויקטים בתחום תמ"א 38, עם ניסיון מוכח בעשרות בניינים לשימור בהם ביצענו חיזוק, שיפוץ, הרחבה ובניית קומות חדשות

צור קשר

prev next

דברו איתנו ונקבע פגישה

    בודק...