מדורגים
ראשונים במיקום

סטטוס הפרוייקט
  • ההרשמה נפתחה
  • ההגרלה התחילה
  • ההגרלה הסתיימה

» 3 שלבים פשוטים לבחירת דירתך...

» עבור לבחירת דירתך

הפרוייקט

מתחם המדורגים החדש של חיפה, ממוקם ברחוב יקינטון 42-60 , הידוע בפרטיות, בשקט ובנגישות הגבוהה אליו וממנו. מצד אחד מרכזי ונגיש לרחוב איינשטיין, לציר אבא חושי ולאוניברסיטת חיפה, מצד שני חיבור מהיר לאינטרנציונל, לטכניון, לנווה שאנן ולדרך פיק"א. הכל נגיש וקרוב, והכל קורה מסביבכם–מרכזי מסחר, בילוי ופנאי - הגרנד קניון, מרכז זיו, מרכז חורב MALL , מנהרות הכרמל, ציר פרויד, קסטרא, הקונגרסים, היכל הספורט רוממה ואצטדיון סמי עופר. זאת לצד מרכזי מסחר שכונתיים דוגמת אינשטיין ומתחם OSKAR 7 בסביוני דניה. מוסדות חינוך–הריאלי בית בירם, עירוני ה', בית הספר הפתוח.

» לחץ כאן לתחילת בחירת דירתך...

הסביבה, חיפה.

הקו הדק בין סביבה אורבנית תוססת ובין הביטחון והאינטימיות של שכונת רמת אלמוגי הפסטורלית עובר ממש כאן באלמוגי סלקטד.
מצד אחד חיבור מהיר לרחוב אבא חושי, לאוניברסיטת חיפה, לנווה שאנן ולטכניון ומצן הצד השני, חיבור מהיר לטבע, לשקט ולירוק האינסופי שעוטף את המתחם באהבה. מהיום לא מתפשרים על פחות ממושלם ונהנים ממכלול שלם של יתרונות בבית אחד, במיקום אחד, יחיד ומיוחד.

מחיר למשתכן

תכנית "מחיר למשתכן" הינה שיטת שיווק חדשה שיזם משרד הבינוי והשיכון. התכנית מאפשרת לרוכשי דירה ראשונה לרכוש דירה במחיר הנמוך ממחירי השוק.

זוכות וזוכים
יקרים

חברת שגראוי SBC גאה לקחת חלק בפרויקט "מחיר למשתכן" ומזמינה אתכם להכיר את פרויקט הדגל של התוכנית בעיר חיפה. באתר תוכלו ללמוד מקרוב אודות חברתנו המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים למגורים בכל רחבי הארץ, תוך הקפדה על איכות וסטנדרטים גבוהים ביותר, עמידה בלוחות זמנים, חשיבה על כל פרט מהקטן לגדול, שירותיות ויחס חם ואישי. כאן גם תוכלו להכיר לראשונה את פרויקט "אלמוגי סלקטד" – הפותח בפניכם הזדמנות חד פעמית לדירה חדשה, במיקום מצוין ובהטבה כלכלית משמעותית. לנוחיותכם ריכזנו את כל האינפורמציה בחוברת מידע אחת. נשמח לראותכם בכנסי המידע ולצרף אתכם למשפחת הדיירים המרוצים של חברתנו.

1
הנפקת "אישור זכאות"
מול משרד הבינוי והשיכון

יש להנפיק “אישור זכאות” (עפ”י הקריטריונים המופיעים באתר משרד הבינוי והשיכון) באחת מהחברות (עמידר, מילגם ומרכז אלונים מקבוצת מ.ג.ע.ר) למתן שירותי טיפול בבקשות לסיוע בדיור. ניתן להוציא “אישור זכאות” גם דרך אתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון. מומלץ לבחון יכולת מימון לרכישה (משכנתא וכו’), אין טעם להגיש בקשה אם אין יכולת כלכלית לרכישה. מחירי הדירות מופיעים באתר זה, בפרק תוכניות דירה.

2
תקופת ההרשמה ל-28 ימים
מול משרד הבינוי והשיכון

משרד הבינוי והשיכון יפרסם באתר האינטרנט שלו מידע על פתיחת ההרשמה באתר ההגרלות למחזיקי “אישור זכאות” בלבד. במידה ויש ברשות הנרשמים “אישור זכאות” בתוקף, יוכלו לבצע רישום דרך האתר של משרד הבינוי והשיכון. במקביל, חברת SBC תפרסם הודעות על פתיחת ההרשמה בעיתונות הכתובה. לרשותכם באתר זה מידע אודות הדירות המוצעות להגרלה במסגרת “מחיר למשתכן” (תב”ע, הדמיות תוכניות דירה, מחירים וכו’).

3
ההגרלה ורשימת הזוכים
מול משרד הבינוי והשיכון

במשך 11 הימים מסיום שלב 2* תתבצע הגרלה בין הנרשמים במשרד הבינוי והשיכון על מיקומם בסדר בחירת הדירות בפרויקט חיפה שכונת רמת אלמוגי. רשימת הזוכים ומיקומם הסידורי בהגרלה תתפרסם באתר משרד הבינוי והשיכון, וכן תשלח הודעה בדוא”ל ע”י משרד הבינוי והשיכון. למען הסר ספק, הזוכה בכל מספר סידורי הנמוך ביותר יבחר ראשון וכך הלאה. הודעה תישלח גם לנרשמים שלא עלו בהגרלה. אין צורך בשלב זה לפנות לחברה, החברה תזמן אתכם באופן יזום עפ”י סדר ההגרלה לבחירת הדירה.

4
כנס מידע והסברה
מול חברת SBC

)הזמנה לכנס תישלח בהתראה של כשבוע ימים(. מיום הכנס ועד מועד בחירת הדירה עליכם לגבש החלטה לגבי הדירה אותה תרצו לרכוש. מומלץ לבדוק באופן יסודי את תכניות הדירות גודלן,קומת הדירות כיווני אוויר, מחירי הדירות וכו' - החליטו על מספר דירות שבהן אתם מעוניינים מתוך הרשימה שהוצגה בפניכם בכנס, לפי סדר העדיפויות שלכם, שכן יכול בהחלט להיות מצב שתרצו לבחור בדירה שכבר נבחרה ע"י זוכה הקודם לכם בסדר הזכיה וכדאי שתהיה לכם בחירה אלטרנטיבית מוכנה מראש. במקביל עליכם לבחור את אפשרויות המימון שלכם ולוודא שאתם זכאים לקבל אישור עקרוני לקבלת משכנתא מאחד הבנקים למשכנתאות. נדגיש שוב, כי שלב זה חשוב ביותר מצידכם, שכן הזמן שיעמוד לרשותכם לבחירת הדירה הוא 45 דק' ומרגע הבחירה לא תוכלו לשנות את בחירתכם. הגיעו ערוכים ומוכנים לרגע זה. מודגש כי אין התחייבות כלשהי מטעם החברה להבטיח דירה זו או אחרת. הנ"ל בכפוף למלאי, הדירות הפנויות ולמיקום הזוכה בהגרלה.

5
בחירת הדירה
מול חברת SBC

בהתאם לנוהל בפרויקט "מחיר למשתכן" תוזמנו כתשעה ימים לאחר יום הכנס, עפ"י מיקומכם הסידורי של זכייתכם בהגרלה לבחירת הדירה. סדר הזימון נקבע עפ"י סדר עולה של תוצאות הזכייה ואינו ניתן לשינוי. כאן המקום לציין שחובת נוכחותכם של כל הרשומים כזוכים בתהליך זה. הזוכה שמספרו 1 יזומן ראשון, הזוכה שמספרו 2 יזומן שני וכן הלאה. במעמד זה יציגו הזוכים ת"ז + אישור זכייה וייבחרו את הדירה תוך 45 דקות, יחתמו על טופס בחירת הדירה. הזוכים ישלמו דמי רצינות ע"ס 2,000 ₪ לטובת חברת שגראווי יזום ובניה בע"מ אשר לא יוחזרו במידה ויתבטלו את זכייתכם, חתימת הזוכים והחברה מהווים אישור בחירת הדירה. במידה וייחתם חוזה מכר בין הרוכש לחברה, יקוזז סכום זה ממחיר הדירה הסופי. במקרה של אי הופעה כאמור במועד שנקבע, החברה בתיאום עם משרד השיכון והבינוי ובהסכמתו, תהיה רשאית לבטל את זכייתם ולאפשר לזוכים הבאים בתואר אחריכם להמשיך את הליך בחירת הדירות.

6
חתימת חוזה
מול חברת SBC

חתימה על חוזה יכולה להיות כבר במעמד בחירת הדירה או עד 14 ימים קלנדריים מיום החתימה על טופס בחירת הדירה. מעמד החתימה האמור בסעיף זה הינו לחתימה על חוזה המכר. מובהר כי חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד השיכון והבינוי ולא יתקבלו כל השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן משפטי.

חברת שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) בע"מ

שגראוי ייזום ובניה (אס.בי.סי) בע"מ מתמחה בפרויקטים בביצוע וביזמות ובבניית שכונות מגורים, מבני תעשיה, בנייני משרדים, מבנים לשימור ובנייני יוקרה, בסטנדרט גבוה ומוקפד.
החברה, שהחלה את פעילותה בשנות ה-30 של המאה הקודמת, נמצאת בבעלותו הפרטית של כמיל שגראוי, דור 13 בא"י, וכיום מונה את הדור השלישי של המשפחה.
בתחילת פעילותה, התמקדה החברה באזור הצפון בתחומי הבניה למגורים, למסחר ולתשתיות, ולאורך השנים נצבר ידע רב וניסיון מקצועי בנושאי בניית שכונות מגורים, מגדלי יוקרה ופרויקטים מסחריים, ויצר את המוניטין המצוין בו מתגאה החברה.
איכות השירות, המצוינות המקצועית והעמידה בלוחות הזמנים הן אבני הדרך המובילות את החברה, הן כחברה והן כמשפחה.
לכן כל לקוח הינו לקוח מועדף, הזוכה ליחס אישי מבעלי החברה ומנהליה.
החברה הינה בעלת סיווג מרבי ברשם הקבלנים ובמשרד השיכון והבינוי.

לפרטים נוספים וייעוץ 5063*